Visiidid

Eestisse

mai 2017 välisasjade riigiminister M.J. Akbar
september 2016 justiits- ja IT-minister Ravi Shankar Prasad
september 2013 keskkonna riigiminister Jayanthi Natarajan
juuni 2013 vedelkütuse ja maagaasi riigiminister Lakshmi Panabaka
aprill 2013 ettevõtlusminister Sachin Pilot
september 2011 rasketööstusminister Praful Patel
september 2011 infotehnoloogia- ja haridusminister Kapil Sibal
märts 2011 välisasjade riigiminister Preneet Kaur
september 2009 Joint Secretary e-valitsuse küsimustes Manoj Kumar Bhasti
november 2003 välisasjade riigiminister Digvijay Singh

 

Indiasse

veebruar 2014 majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts
detsember 2013 justiitsminister Hanno Pevkur
oktoober 2013 haridusminister Jaak Aaviksoo
veebruar 2013 välisminister Urmas Paet
september 2012 haridusminister Jaak Aaviksoo ning kõrgkoolide rektorid
aprill-mai 2010 Riigikogu esimees Ene Ergma
november 2008 välisminister Urmas Paet