Koroonaviirusega seotud reisisoovitus

22. märtsil alanud liikumiskeeld jätkub nii New Delhis kui kogu Indias kuni 31.maini.

Maski kandmine või näo katmine muul viisil on kohustuslik. Kehtib üleriigiline liikumiskeeld 19.00-07.00. Eri osariikides võivad kehtida täiendavad liikumispiirangud.

25. mail alustati esimeste siselendudega.  Palun lugege väga tähelepanelikult täpset infot lennufirmade kodulehtedel.

 

Kõikidel riigis viibivatel välismaalastel, kelle viisa on juba kehtivuse kaotanud või kaotab kehtivuse kuni India keelutunni lõppemiseni, pikendatakse viisad tasuta FRRO e-teeninduskeskustes https://indianfrro.gov.in/eservices/

India pikemaajaliste turistiviisade omanikud, kellel 90 päeva viibimisaega on täis saamas, peavad samuti viisad pikendama ning lahkuma riigist pärast India keeltunni lõppemist ning rahvusvaheliste lendude taastumist!

Jälgige Välisministeeriumi kodulehte: https://reisitargalt.vm.ee/koroonaviirus/. Seal on link võimalikest lennuühendustest, mida uuendatakse jooksvalt.

 

India valitsuse ametlikult koroonaviiruse leheküljelt leiab hädaabinumbrid, info täpsetest reisihoiatustest, karantiiniga seonduvast ja kõik muu vajaliku info.

Covid-19 testimiskohas Indias

Karantiini suunised

India on sulgenud maismaapiiripunktid 15. märtsist Nepali, Bangladeshi, Bhutani ja Myanmariga ning 16. märtsist Pakistaniga.